X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

سنگرنسل چهارم **** sangar nasl 4
جوانی در نسل چهار ...

هفت گردو 

 

روزی امیرالمومنین(ع) داخل مسجد آمدند و مدتی را صبر کردند اما پیامبر(ص) تشریف نیاوردند. هنگام اذان شد و بلال شروع به گفتن اذان کرد- باز پیامبر(ص) تشریف نیاوردند .امیرالمومنین (ع) از مسجد بیرون آمدند تا ببینند دلیل نیامدن پیامبر(ص) به مسجد چیست؟. پس از مدتی گشتن -ناگهان پیامبر را دیدند که ...

    

ادامه حکایت در ادامه مطلب

روزی امیرالمومنین(ع) داخل مسجد آمدند و مدتی را صبر کردند اما پیامبر(ص) تشریف نیاوردند. هنگام اذان شد و بلال شروع به گفتن اذان کرد- باز پیامبر(ص) تشریف نیاوردند .امیرالمومنین (ع) از مسجد بیرون آمدند تا ببینند دلیل نیامدن پیامبر(ص) به مسجد چیست؟. پس از مدتی گشتن -ناگهان پیامبر را دیدند که بر روی زمین نشسته و با بچه ها بازی میکنند. جلو آمدند و خدمت رسول الله عرض کردند یا رسول الله هنگام نماز شده آیا به مسجد نمی آیید ؟. رسول الله فرمودند این بچه ها یتیم هستند و میگوییند کسی با ما بازی نمیکند .و اگر من بلند شوم و بروم آنها گریه میکنند  . 

امیرالمومنین به خانه رفته و هفت گردو آوردند و به بچه ها دادند و رسول الله(ص) با امیر المومنین(ع) به مسجد رفتند . در راه رسول الله(ص) لبخند زدند. علی(ع) از علت لبخند پرسیدند و پیامبر(ص) اینگونه پاسخ گفتند: 

لبخند من از این است که این بچه ها پیامبر خود را با هفت گردو عوض کردند. 

 

حال حرف این حقیر این است : یا رسول الله آن روز تعجب از چند کودک خردسال نمودید !!!! اما امروز بعضی ازجوانان ما گاها به کمتر از آن هفت گردو پیامبر و امام زمان خود را میفروشند!!! 

 

ما در قبال آن هفت گردو که امروز با شکل های مختلف می آیند چه میکنیم ...  

درد دلها را باید کجا گفت  

  

[ چهارشنبه 26 خرداد‌ماه سال 1389 ] [ 12:57 ] [ حسین محمد زاده ]
نویسندگان
آخرین مطالب
لینک دوستان